Škrabka na led se smetáčkem a stěrkou (66-89 cm)

Teleskopická škrabka na led s pracovním rosahem 66 až 89 cm. Hlava se smetáčkem a stěrkou je nastavitelná v úhlu 90°. Škrabka má pěnovou,... více informací »
Škrabka na led se smetáčkem a stěrkou (66-89 cm)
Značka: Mallory
520 Kč
DO OBCHODU »
Teleskopická škrabka na led s pracovním rosahem 66 až 89 cm. Hlava se smetáčkem a stěrkou je nastavitelná v úhlu 90°. Škrabka má pěnovou,...

Teleskopická škrabka na led s pracovním rosahem 66 až 89 cm. Hlava se smetáčkem a stěrkou je nastavitelná v úhlu 90°. Škrabka má pěnovou, ergonomicky tvarovanou rukojeť. Čepel škrabky je vyrobena z robustního polykarbonátu. Škrabky dodáváme v modré nebo červené barvě, pokud máte zájem o konkrétní barvu, uveďte to prosím do poznámky k objednávce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4028985010407
Ve slevě produkt Škrabka na led se smetáčkem a stěrkou můžete sehnat bez problémů na našich stránkách v kategorii autodoplňky. Připravili jsme pro vás jiné kusy z této známé kategorie za příznivou cenu! V očích zákazníků populární značka Mallory vám může nabídnout top zboží Však to vidíte sami. To ovšem není všechno, máme toho více! U nás najdete další kvalitní produkty od výrobce Mallory. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Škrabka na led se smetáčkem a stěrkou (66-89 cm) od odblíbeného výrobce Mallory jednoduše naleznete zde teď právě opravdu levně. Nabídka již od 520 Kč.