Sluneční clony Mercedes V-Class 2014-2021 (střední verze, otvíratelné boční okno v kufru)

Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu. Pasuje na model: otvíratelné boční okno v kufru, zadní okno nelze otevřít (5... více informací »
Sluneční clony Mercedes V-Class 2014-2021 (střední verze
Značka: Laitovo
2 440 Kč
DO OBCHODU »
Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu. Pasuje na model: otvíratelné boční okno v kufru, zadní okno nelze otevřít (5...

Sluneční clony Laitovo Simple jsou usazené v pevném kovovém rámu. Pasuje na model: otvíratelné boční okno v kufru, zadní okno nelze otevřít (5 dveře) Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz. fotogalerie), která spolehlivě chrání interiér vozu i pasažéry před slunečními paprsky i hmyzem. Clony se instalují do oken pomocí ocelových háčků, které se upevní na rám okna. Do těchto háčků se následně clony vloží. Sada obsahuje 5 slunečních clon. 2 clony na boční zadní okna, 2 menší clony na boční okna v zavazadlovém prostoru a 1 velkou clonu na zadní okno.   Chrání pasažéry před nepříjemnými slunečními paprsky. Chrání interiér a zabraňují blednutí vlivem slunečního záření. Pasažéři jsou chráněni před hmyzem a kamínky létajícími od kol ostatních automobilů i v případě otevřených oken. Při otevřených oknech lámou clony proudění vzduchu a zmírňují průvan ve vozidle. Nepřímo snižují spotřebu (není třeba zapínat klimatizaci). Velmi snadná a rychlá montáž a demontáž.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4260628163426

Tento vynikající kousek Sluneční clony Mercedes V-Class 2014-2021 (střední verze, otvíratelné boční okno v kufru) od výrobce s mnohaletou tradicí Laitovo můžete najít online za výhodné peníze! Akční ceny již od 2 440 Kč.