STP Engine Flush 450 ml

Přípravek pro čištění motoru pro benzinové a dieselové motory. Vlivem spalování zplodin vysokých teplot a oxidace dokonce i kvalitní motorové... více informací »
STP Engine Flush 450 ml
Značka: STP
249 Kč
DO OBCHODU »
Přípravek pro čištění motoru pro benzinové a dieselové motory. Vlivem spalování zplodin vysokých teplot a oxidace dokonce i kvalitní motorové...

Přípravek pro čištění motoru pro benzinové a dieselové motory. Vlivem spalování zplodin vysokých teplot a oxidace dokonce i kvalitní motorové oleje mohou vytvářet kyseliny. Drobný písek a usazeniny zbytků kyselin mohou zůstávat v klikové skříni i po vypuštění oleje a výměně filtrů, a tím je snížena účinnost nového motorového oleje. Pokud použijete STP Přípravek pro čištění motoru do oleje dříve než ho vypustíte, kyseliny se zneutralizují a zároveň se uvolní a odstraní nánosy a mastnoty, fermeže a klovatiny,
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5020144506676 Akční kus dostanete bez problémů na webu v sekci aditiva. Podívejte se na oblíbené kusy z této populární rubriky za super peníze. Přední značka STP prodává skvělé výrobky Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od dodavatele STP. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek STP Engine Flush 450 ml od známého výrobce STP můžete sehnat právě skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 249 Kč.