Střešní nosič kol Fork

Střešní nosič je určený k přepravě všech typů jízdních kol. Nicméně doporučujeme jej používat především pro kola s karbonovým rámem... více informací »
Střešní nosič kol Fork
Značka: Hakr
1 560 Kč
DO OBCHODU »
Střešní nosič je určený k přepravě všech typů jízdních kol. Nicméně doporučujeme jej používat především pro kola s karbonovým rámem...

Střešní nosič je určený k přepravě všech typů jízdních kol. Nicméně doporučujeme jej používat především pro kola s karbonovým rámem kvůli šetrnému uchycení pouze za přední vidlici a zadní kolo. V základním provedení lze do nosiče kol Fork upevnit všechna kola s vidlicemi s osou QR 9mm. Za pomoci adaptérů je pak možné upevnit i vidlice s osami QR 12mm, QR 15mm, QR 15mm boost a QR 20mm i pevné osy. Ke střešnímu nosiči se připevňuje pomocí sady pro upevnění do T-drážky, která je součástí balení. Před upnutím jízdního kola do nosiče je třeba demontovat přední kolo! Technické parametry: Váha: 2,5kg Maximální zátěž: 15kg Maximální rychlost: 130km/h Uzamčení nosiče a kola: Ne
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10122337Velmi oblíbený produkt Střešní nosič kol Fork naleznete rovnou tu zařazený v rubrice nosiče kol. Připravili jsme podobné produkty z této sekce za rozumné peníze! Významný dodavatel Hakr prodává kvalitní zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Nejprodávanější výrobek Střešní nosič kol Fork od známé značky Hakr jednoduše můžete sehnat zde nyní za výprodejovou cenu. Nabídky od 1 560 Kč.