Střešní nosiče Envio (120cm, černé, II. jakost)

II. jakost: odzkoušené, neoriginální balení  Střešní nosiče Envio mají speciální typ uzávěru, díky kterému je lze použít na klasické i... více informací »
Střešní nosiče Envio (120cm
Značka: Envio
3 399 Kč
DO OBCHODU »
II. jakost: odzkoušené, neoriginální balení  Střešní nosiče Envio mají speciální typ uzávěru, díky kterému je lze použít na klasické i...

II. jakost: odzkoušené, neoriginální balení  Střešní nosiče Envio mají speciální typ uzávěru, díky kterému je lze použít na klasické i integrované hagusy (podélníky). Hlučnost nosičů je minimální. Značný podíl na redukci hluku má předvším aerodynamický tvar připomínající křídlo, který výrazně snižuje odpor vzduchu. Stejně jako většina konkurenčních značek, jsou i střešní nosiče značky Envio uzamykatelné.  Délka tyčí střešních nosičů je 120cm a poskytují tak dostatečný prostor pro upevnění 3-4 jízdních kol nebo s střešního boxu a 1 jízdního kola. Nosnost tyčí je 90kg. Na vrchní straně jsou střešní nosiče vybaveny standardizovanou T-drážkou (2cm) krytou gumovým těsněním. Na spodní části tyče je pak drážka pro nastavení vzdálenosti patek.I když lze střešní nosiče Envio použít téměř na všechny vozy s klasickými i integrovanými hagusy, existují některé modely s atypickým tvarem podélníků, na které je použít nelze. V tabulce jsou zelenou barvou označeny modely kompatibilní se střešními nosiči Envio. Červenou barvou pak modely, na které střešní nosiče Envio použít nelze.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10127410

Kvalitní a oblíbený kousek Střešní nosiče Envio (120cm, černé, II. jakost) od značky s tradicí a dobrou pověstí Envio můžete sehnat zde nyní trvale výhodně. Nabídka od 3 399 Kč.