Textilní autokoberce Petex Škoda Karoq 2017- (černý lem)

Textilní autokoberce střední jakosti pro vůz Škoda Karoq v černé barvě obšité černou lemovkou. Spodní strana autokoberců je zpevněna... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Petex
499 Kč
DO OBCHODU »
Textilní autokoberce střední jakosti pro vůz Škoda Karoq v černé barvě obšité černou lemovkou. Spodní strana autokoberců je zpevněna...

Textilní autokoberce střední jakosti pro vůz Škoda Karoq v černé barvě obšité černou lemovkou. Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílený. Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 450g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10122537 Hodně žádaný produkt je k získání teď tady u nás v oblíbené kategorii autokoberce na míru. Vyberte si ještě ostatní kousky z naší sekce z pohodlí domova. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další skvělé kousky od dodavatele Petex. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Textilní autokoberce Petex Škoda Karoq 2017- (černý lem) od známé značky Petex seženete na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 499 Kč.