Textilní autokoberce Vopi Audi E-Tron 2018-

Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Audi E-Tron se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny.... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Citroen Berlingo 2018- (5 míst)
Značka: Vopi
1 090 Kč
DO OBCHODU »
Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Audi E-Tron se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny....

Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Audi E-Tron se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit v různých barevných variantách: černé šedé tmavě šedé světle béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný střižený koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 7 mm.Textilní autokoberce Carfit dodáváme také ve výrazně sytých barvách, které ocení nejeden fanoušek tuningu aut. Kromě tradičních barev uvedených výše lze koberce také zhotovit v těchto barvách: světle modré tmavě modré červené Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10125682
Tento velmi žádaný kousek Textilní autokoberce Vopi Audi E-Tron máte možnost pořídit rovnou tady na webu ve známé kategorii autokoberce na míru! Pořiďte si ještě další zboží z této kategorie za extra cenu! Tato značka Vopi dlouhodobě prodává kvalitní výrobky. A to je teprve začátek! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete další prověřené produkty od značky Vopi. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Textilní autokoberce Vopi Audi E-Tron 2018- pocházející od značky Vopi jednoduše můžete pořídit tady za výhodnou cenu. Akční cena od 1 090 Kč.