Textilní autokoberce Vopi Chevrolet Aveo 2004-2011

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Chevrolet Aveo se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Citroen Berlingo 2018- (5 míst)
Značka: Vopi
750 Kč
DO OBCHODU »
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Chevrolet Aveo se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Chevrolet Aveo se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách: černé antracit šedé tmavě béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10111035
Tento levný produkt Textilní autokoberce Vopi Chevrolet Aveo 2004-2011 lze získat rovnou tady a teď na našem webu v populární rubrice autokoberce na míru. Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky z této oblíbené sekce za nejnižší cenu. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Vopi. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Vopi dlouhodobě nabízí velmi kvalitní výrobky Udělejte si radost.

Tento nejprodávanější produkt Textilní autokoberce Vopi Chevrolet Aveo 2004-2011 od populárního výrobce Vopi snadno naleznete právě teď opravdu výhodně. Akční ceny již od 750 Kč.