Textilní autokoberce Vopi Citroen C4 Grand Picasso 2013- (3.řada)

Oblíbený a akční produkt Textilní autokoberce Vopi Citroen C4 Grand Picasso 2013- (3.řada) od známého výrobce Vopi jednoduše najdete u nás teď ve výprodejové akci. Cena od 390 Kč.
Textilní autokoberce Vopi Toyota Land Cruiser 1985-1990 (přední)
Značka: Vopi
390 Dostupnost: není skladem
DO OBCHODU »

Popis produktu

Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Citroen C4 Picasso se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit v různých barevných variantách: černé šedé tmavě šedé světle béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný střižený koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 7 mm.Textilní autokoberce Carfit dodáváme také ve výrazně sytých barvách, které ocení nejeden fanoušek tuningu aut. Kromě tradičních barev uvedených výše lze koberce také zhotovit v těchto barvách: světle modré tmavě modré červené Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10123505 Vynikající produkt Textilní autokoberce Vopi Citroen C4 Grand Picasso 2013- (3.řada) můžete získat nyní tu na stránkách zařazený v rubrice autokoberce na míru. Nyní si můžete vybrat další zboží z této kategorie za mimořádně nízkou cenu! Tento vyjímečný výrobce Vopi dodává vysoce kvalitní sortiment Však to vidíte sami!