Textilní autokoberce Vopi Citroen C5 2001-2008

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Citroen C5 se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny.... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Citroen Berlingo 2018- (5 míst)
Značka: Vopi
750 Kč
DO OBCHODU »
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Citroen C5 se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny....

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Citroen C5 se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách: černé antracit šedé tmavě béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10110788 Velmi žádaný výrobek Textilní autokoberce Vopi Citroen C5 2001-2008 získáte přímo tady na webu zařazený v kategorii autokoberce na míru. Získejte kvalitní produkty z této sekce za výborné peníze. Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů značky Vopi. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Vopi prodává vynikající zboží. Nakupujte výhoděn u nás.

Neodolatelný kus Textilní autokoberce Vopi Citroen C5 2001-2008 od známé značky Vopi můžete získat právě nyní za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 750 Kč.