Textilní autokoberce Vopi Fiat Punto III. 2014- (řidič+spolujezdec)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Fiat Punto se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny.... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Citroen Berlingo 2018- (5 míst)
Značka: Vopi
750 Kč
DO OBCHODU »
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Fiat Punto se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny....

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Fiat Punto se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách: černé antracit šedé tmavě béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10113685
Tento oblíbený produkt Textilní autokoberce Vopi Fiat Punto III. 2014- (řidič+spolujezdec) můžete koupit právě teď u nás v kategorii autokoberce na míru. Nyní pořídíte skvělé kousky z naší kategorie ve výprodejové akci. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem více produktů značky Vopi. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Vopi pro své zákazníky prodává velmi kvalitní výrobky.

Oblíbený a akční kus Textilní autokoberce Vopi Fiat Punto III. 2014- (řidič+spolujezdec) od oblíbené značky Vopi snadno seženete tady a teď právě levně. Právě teď jen za 750 Kč.