Textilní autokoberce Vopi Fiat Ulysse 1995-2002 (3 díly)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Fiat Ulysse se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny.... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Citroen Berlingo 2018- (5 míst)
Značka: Vopi
1 890 Kč
DO OBCHODU »
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Fiat Ulysse se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny....

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Fiat Ulysse se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách: černé antracit světle šedé tmavě béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10114381
Designový produkt Textilní autokoberce Vopi Fiat Ulysse 1995-2002 (3 díly) můžete dostat zrovna tu na webu umístěný v rubrice autokoberce na míru! Mrkněte na nové produkty z této známé rubriky na pár kliknutí! Významný výrobce Vopi má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment A tady je důkaz. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky Vopi. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Textilní autokoberce Vopi Fiat Ulysse 1995-2002 (3 díly) od značky Vopi snadno najdete zde opravdu levně! Akční ceny již od 1 890 Kč.