Auto Beránek - auto moto

Textilní autokoberce Vopi Mazda CX-9 2007-2019 (7 míst)

Tento skvělý produkt Textilní autokoberce Vopi Mazda CX-9 2007-2019 (7 míst) od výrobce s dlouholetou historií Vopi jednoduše můžete najít právě teď v nabídce za parádní cenu! Nabídky již od 1 499 Kč.
Textilní autokoberce Vopi Mazda CX-9 2007-2019 (7 míst)
Ověřit dostupnost
Značka: Vopi
1 499

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Mazda CX-9 se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách:

černé
antracit
šedé
tmavě béžové

Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání.
Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev.
Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče.
Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.
 
Fixace
Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku.
Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10114089