Textilní autokoberce Vopi Mitsubishi ASX 2010-2021

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Mitsubishi ASX se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Mitsubishi ASX 2010-2021
Značka: Vopi
750 Kč
DO OBCHODU »
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Mitsubishi ASX se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Mitsubishi ASX se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách: černé antracit šedé tmavě béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 1019765
Velmi prodávaný produkt Textilní autokoberce Vopi Mitsubishi můžete sehnat prostě tady u nás ve známé rubrice autokoberce na míru! Nyní získáte parádní zboží ve zmíněné sekci za parádní cenu! Známý výrobce Vopi pro své zákazníky dodává prvotřídní produkty Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce Vopi. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě výrobek Textilní autokoberce Vopi Mitsubishi ASX 2010-2021 od dodavatele zboží Vopi k dostání v naší online nabídce za výhodnou cenu! Stojí teď u nás 750 Kč.