Textilní autokoberce Vopi Opel Combo D 2012- (2 místa)

Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Opel Combo možné zhotovit v různých barevných variantách. černé šedé tmavě šedé... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Toyota Land Cruiser 1985-1990 (přední)
Značka: Vopi
550 Kč
DO OBCHODU »
Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Opel Combo možné zhotovit v různých barevných variantách. černé šedé tmavě šedé...

Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Opel Combo možné zhotovit v různých barevných variantách. černé šedé tmavě šedé světle béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný střižený koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 7 mm.Textilní autokoberce Carfit dodáváme také ve výrazně sytých barvách, které ocení nejeden fanoušek tuningu aut. Kromě tradičních barev uvedených výše lze koberce také zhotovit v těchto barvách: světle modré tmavě modré červené Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10114543
Hodně žádaný produkt Textilní autokoberce Vopi Opel Combo D 2012- (2 místa) je k sehnání pohodlně na našem webu v kategorii autokoberce na míru. Máme pro vás zlevněné produkty z této rubriky za super ceny! Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od výrobce Vopi. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Vopi pro vás připravuje prvotřídní zboží.

Tento velmi oblíbený produkt Textilní autokoberce Vopi Opel Combo D 2012- (2 místa) od oblíbené značky Vopi snadno můžete získat právě zde opravdu výhodně! Cena od 550 Kč.