Textilní autokoberce Vopi Opel Meriva B 2010-2017

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Opel Meriva se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny.... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Citroen Berlingo 2018- (5 míst)
Značka: Vopi
750 Kč
DO OBCHODU »
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Opel Meriva se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny....

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Opel Meriva se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách: černé antracit šedé tmavě béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10114564Tento nejprodávanější výrobek Textilní autokoberce Vopi Opel Meriva B lze pořídit bez obtíží tady na našem webu v oblíbené sekci autokoberce na míru! Nyní si můžete pořídit zcela nové kousky z této rubriky za parádní cenu! Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od dodavatele Vopi. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Vopi má v nabídce velmi kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento levný produkt Textilní autokoberce Vopi Opel Meriva B 2010-2017 od známého výrobce Vopi snadno můžete pořídit tady teď právě ve výprodejové akci. Akční cena 750 Kč.