Textilní autokoberce Vopi Renault Kangoo / Express 2021- (přední)

Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Renault Kangoo / Express se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Citroen Berlingo 2018- (5 míst)
Značka: Vopi
870 Kč
DO OBCHODU »
Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Renault Kangoo / Express se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca...

Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Renault Kangoo / Express se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit v různých barevných variantách: černé šedé tmavě šedé světle béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný střižený koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 7 mm.Textilní autokoberce Carfit dodáváme také ve výrazně sytých barvách, které ocení nejeden fanoušek tuningu aut. Kromě tradičních barev uvedených výše lze koberce také zhotovit v těchto barvách: světle modré tmavě modré červené Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10126040Levný kousek můžete nakoupit bez problémů tady na webu zařazený v kategorii autokoberce na míru. Nyní pořídíte jiné zboží z této známé rubriky ve slevě. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od dodavatele Vopi. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Vopi představuje prvotřídní zboží.

Velmi žádaný kus Textilní autokoberce Vopi Renault Kangoo / Express 2021- (přední) od společnosti Vopi jednoduše můžete pořídit u nás právě za výhodnou cenu. Nabídka od 870 Kč.