Textilní autokoberce Vopi Renault Scenic 1997-2002 (s úložnými boxy v zadu)

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Renault Scenic se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Citroen Berlingo 2018- (5 míst)
Značka: Vopi
750 Kč
DO OBCHODU »
Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Renault Scenic se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2...

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Renault Scenic se vyrábějí na zakázku oproti Vaší objednávce. Doba dodání je cca 2 týdny. Autokoberce je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách: černé antracit šedé tmavě béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10114848
Tento výjimečný kousek Textilní autokoberce Vopi Renault můžete nakoupit mimo jiné tady u nás umístěný v sekci autokoberce na míru. Podívejte se na unikátní produkty ve zmíněné kategorii za super cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od výrobce Vopi. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Vopi má na skladě velmi kvalitní výrobky Udělejte si radost.

Akční výrobek Textilní autokoberce Vopi Renault Scenic 1997-2002 (s úložnými boxy v zadu) od společnosti Vopi jednoduše získáte u nás nyní za výprodejovou cenu. Akční ceny od 750 Kč.