Textilní autokoberce Vopi SsangYong Kyron 2005-

Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz SsangYong Kyron možné zhotovit v různých barevných variantách. černé šedé tmavě šedé... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Toyota Land Cruiser 1985-1990 (přední)
Značka: Vopi
1 090 Kč
DO OBCHODU »
Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz SsangYong Kyron možné zhotovit v různých barevných variantách. černé šedé tmavě šedé...

Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz SsangYong Kyron možné zhotovit v různých barevných variantách. černé šedé tmavě šedé světle béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný střižený koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 7 mm.Textilní autokoberce Carfit dodáváme také ve výrazně sytých barvách, které ocení nejeden fanoušek tuningu aut. Kromě tradičních barev uvedených výše lze koberce také zhotovit v těchto barvách: světle modré tmavě modré červené Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10115012 Velmi prodávaný produkt Textilní autokoberce Vopi SsangYong Kyron 2005- můžete pořídit bezstarostně tady a teď na našich stránkách v kategorii autokoberce na míru! Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty z této sekce jednoduše online! Populární dodavatel Vopi má k dispozici prvotřídní sortiment.

Tento skvělý výrobek Textilní autokoberce Vopi SsangYong Kyron 2005- s osvědčenou značkou Vopi najdete tady teď ve slevě! Akční cena 1 090 Kč.