Textilní autokoberce Vopi Toyota Yaris 2010-2020 (koberec do kufru)

Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Toyota Yaris možné zhotovit v různých barevných variantách. černé šedé tmavě šedé... více informací »
Textilní autokoberce Vopi Toyota Land Cruiser 1985-1990 (přední)
Značka: Vopi
550 Kč
DO OBCHODU »
Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Toyota Yaris možné zhotovit v různých barevných variantách. černé šedé tmavě šedé...

Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Toyota Yaris možné zhotovit v různých barevných variantách. černé šedé tmavě šedé světle béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný střižený koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 7 mm.Textilní autokoberce Carfit dodáváme také ve výrazně sytých barvách, které ocení nejeden fanoušek tuningu aut. Kromě tradičních barev uvedených výše lze koberce také zhotovit v těchto barvách: světle modré tmavě modré červené Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou bez fixací.Pokud váháte, jestli je pro vás vhodnější autokoberec Perfectfit střední jakosti nebo Carfit, který má jakost vyšší, můžete si je porovnat v tomto článku. Oba typy jsme zde přehledně popsali, abychom usnadnili Vaše rozhodování.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10115231Tento zlevněný kus Textilní autokoberce Vopi Toyota Yaris 2010-2020 (koberec do kufru) je k sehnání bez problémů tu zařazený v sekci autokoberce na míru. Podívejte se na parádní výrobky ve zmiňované kategorii ve slevě. Značka Vopi vyrábí vynikající zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete další prověřené kousky značky Vopi. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a levný výrobek Textilní autokoberce Vopi Toyota Yaris 2010-2020 (koberec do kufru) od odblíbeného výrobce Vopi snadno můžete sehnat tady a teď skutečně levně! Ceny od 550 Kč.